Img
Marcela Bretšnajdrová

Montessori studio pohybu navštěvuji se svým synem od září 2020.  Lekce jsem na začátku brala jako možnost vyplnění času a případný rozvoj dítěte jako jakési plus navíc. Žádná větší očekávání jsem neměla. Ani ve snu by mě nenapadlo, že o rok později tento kurz sama povedu. Během svého dosavadního mateřství jsem se asi jako každá žena potýkala s otázkami ohledně výchovy a nejvhodnějšího přístupu k dítěti. Často jsem cítila, že principy a postupy našich maminek a babiček nejsou pro nás to pravé. V Montessori studiu pohybu jsem postupně začala dostávat odpovědi, které mi začaly dávat smysl.

Kontakt: +420 778 431 905

Dostala jsem možnost zjistit a hlavně zažít, že ne vždy je to o dětech, ale často spíš o nás, maminkách. To pro mě bylo velkým „aha“ momentem a na řadu věcí se teď dívám jinak než dřív.

Kromě rodiny je mojí další životní láskou cestování. Je to něco bez čeho nemůžu žít. Místo, které mi zatím nejvíce přirostlo k srdci je Havaj. Byla úplně jiná, než jakou jsem si ji představovala a měla jsem pocit, že na toto místo patřím. Ostrovy jsem navštívila dvakrát a pevně věřím, že se tam ještě v budoucnu podívám. Doma ve volném čase, kterého však není mnoho, ráda tvořím nebo čtu.

img
img