Img
Skupina 0

4 – 6 měsíců na začátku semestru

Ve věku 4 měsíců jste již s miminkem vyladěné a vnímáte, že může potřebovat něco víc, než mu můžete nabídnout z domácích zdrojů.

V této době nejčastěji i vy začnete cítit potřebu stýkat se s maminkami, které jsou na tom podobně. U nás máte jistotu, že se potkáte maximálně se 3 ve skupině. Díky tomu máte zajištěn téměř individuální přístup pro sebe i své dítě.

Celá skupina začne vytvářet spoustu zajímavých interakcí. Některé dítě je pohyblivější než druhé, a to je přirozenou výzvou pro ostatní. Jiné už teď začne projevovat soustředěnost a pozoruje fascinovaně naše flash karty. Další jde do sociálních vztahů nebo se naopak může rozkoukávat velmi opatrně.

Učíte se , poznáváte, rozvíjíte

Během semestru vaše mimi spolu s vámi vyzkouší různé nástroje pro rozvoj celého těla. Je ve věku, kdy se učí převracet ze zad na bříško a zpět, rozvíjí dovednosti rukou (od zkoumání přes natahování se po věcech a uchopování celou rukou, bouchání, tleskání, přendávání z ruky do ruky, ukazování atd.), objevuje své nohy.

Naučíte se naše masáže, budeme pracovat na šikmé ploše, válci nebo gymnastickém balónu. Najdete způsob, jak harmonicky rozvíjet obě strany těla dítěte, ruce i nohy. Budeme pracovat s pomůckami, které podporují dovednosti rukou.

img